EPIFANES Epoxy Filler 1500 – szpachla na bazie żywicy epoksydowej 0.75L

Szczególnie wytrzymała, lekka, odporna na wodę i chemikalia, bezwonna, dwuskładnikowa szpachla na bazie żywicy epoksydowej, która nie kurczy się po stwardnieniu. Nadaje się do stosowania nad i pod linią wodną na laminaty, drewno, jak również stal i aluminium.

EPIFANES Epoxy Filler 1500 nadaje się do pokrywania w jednym procesie roboczym powierzchni pionowych do 2 cm grubości warstwy, zaś przy powierzchniach poziomych nie ma żadnych ograniczeń. Przed obróbką należy składnik B wymieszać, dodać do składnika A, który uprzednio również należy wymieszać, a następnie oba składniki wymieszać razem do uzyskania jednolitego koloru. Proporcje objętościowo 2 :1 (wagowo 80 części komp. A 50 części komp. B).

Po całkowitym stwardnieniu szpachli, nadaje się ona po uprzednim wyszlifowaniu i odtłuszczeniu do pokrycia jedno oraz dwuskładnikowymi farbami gruntującymi. Najniższa temperatura przygotowania wynosi ok. 10°C, a dopuszczalny czas użytkowania po wymieszaniu ok. 30 do 60 minut w zależności od temperatury

  • Czas schnięcia: 24 godz. przy 18°C
  • Kolor: łososiowy
  • Pojemność [l]:0,75
  • Waga [kg]:1,20